Hakkımızda

TEAS EĞİTİM YAYINLARI GRUBU (EYG) olarak büyük bir hayale inanıyoruz: Türkiye’deki gençler gün gelecek dünyanın her yerinde seslerini daha da çok duyuracaklar. Çünkü onlar yaşıtları kadar hatta daha fazla bir donanıma sahip olacaklar. Ve geleceklerine bu yüzden hep güvenle bakacaklar. Bu hayalin gerçekleşmesinin yolu bizim yüreğimizi koyduğumuz mesleğimizden, eğitimcilikten geçiyor. Gençler için iyi bir eğitimden…

İşte bu yüzden TEAS Yayıncılık olarak bir araya geldik. Cesur, günü yakalayan, dünya çapında bir eğitim yayıncılığı anlayışıyla deneyimli ve güçlü bir kadro kurduk. Gençlerimiz için güvenilir bir liman, sağlam bir rehber olmaya karar verdik. 2016 bu kararın ilk adımlarının atıldığı yıl oldu.

Temel hedefimiz, kaliteden ödün vermeden, teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak en iyi eğitim ve yardımcı eğitim yayınlarını hazırlamak.
Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise, Sınav Hizmetleri, Kültür Kitapları ve Yabancı Dil Eğitim Yayınları gibi farklı eğitim dallarında çocuk ve gençlerimize destek oluyoruz, aynı zamanda yeni nesil eğitim teknolojilerini uygulayan dijital eğitim platformlarını da onların beğenisine sunuyoruz. Elbette tüm bu yayınları, MEB müfredatına uygun ve pedagojik ilkeler doğrultusunda hazırlıyoruz.

TEAS modern ve yenilikçi anlayışıyla hazırladığı yayınlarla, öğrencileri, öğretmenleri ve velileri eğitim yayıncılığının ötesinde bir dünyayla tanıştırıyor. Tecrübe, Emek, Akıl ve Sevgi’nin yarattığı bir dünyayla…

Hep birlikte güvenli ve eğlenceli bir öğrenme yolculuğuna çıkıyoruz. Davetlisiniz!